Tilbake til alle rapporter

Lys virker ikke

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 02:12, lørdag 20 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vefsn 3 minutter senere

Et gatelys som ble nedmontert i vinter, men satt opp igjen i vår fungerer ikke nå etter at de andre lysene er slått på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:38, lørdag 17 september 2022

  • Still open, via questionnaire, 14:46, lørdag 15 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?