Tilbake til alle rapporter

Gatelys lyser ikke

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 00:39, søndag 21 august 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Ingen av gatelysene i Breverud virker. Vi går mot høst, og det blir mørkere. Fordel om de virker så vi unngår unødvendige skader.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?