Tilbake til alle rapporter

Lekkasje i vannledning som renner over gangveien

Rapportert av mobile i kategorien Vannforsyning anonymt 22:25, tir. 23 august 2022

Sendt til Trondheim 5 minutter senere

Mulig jeg tegnet inn litt feil - men ca der er det masse vann i kanten på gangveien som renner over gangveien. Selv på tørre dager. Virker som brudd på vannledning. Bør fikses før vinteren for å unngå is og farlig glatte

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?