Tilbake til alle rapporter

Stort hull

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 22:50, ons. 24 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 5 minutter senere

Stort hull i gata

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Det er fult av andre hull i samme vegen.

    Publisert anonymt 09:27, tor. 22 september 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?