Tilbake til alle rapporter

Trafikklys for de som kommer fra øst er vridd mot fortau

Rapportert av desktop i kategorien Trafikklys av Carina Larsen 07:50, torsdag 25 august 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Noen har vridd trafikklyset i Schweigaards gate inn mot fortauet i retning Tøyenbekken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feilen er rettet

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Carina Larsen 12:57, tirsdag 30 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?