Tilbake til alle rapporter

"Mekanisk" skilt fast mellom to posisjoner

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 08:19, fre. 26 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 1 minutt senere

Ser ut som skiltet har stoppet mellom to stillinger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?