Tilbake til alle rapporter

Stor gammel lastebil langtidsparkert

Rapportert av desktop i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 09:22, fredag 26 august 2022

Sendt til Oslo 3 minutter senere

Ser ut til at parkert lastebil er langtidsparkert i Tåsenveien som kan medføre større uheldige trafikksituasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:43, fredag 23 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?