Tilbake til alle rapporter

Fotgjengere rekker ikke komme seg over på grønt lys

Rapportert av desktop i kategorien Trafikklys anonymt 15:57, fredag 26 august 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Lysreguleringen er livsfarlig. Det er umulig å komme seg over gata på grønt lys uten å løpe. Her må fotgjengere få bedre tid

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?