Tilbake til alle rapporter

Problem med kummer plater some lager støy. ummidelbart.

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 16:40, lørdag 27 august 2022

Sendt til Notodden og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Det skjer når biler kjører over. Hører det helt inn til leligheten! Det var mye regn forje dag, muligens platene er løse. Må fikses ummidelbart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Jeg puttet merket på feil sted, lager ny rapport

    Publisert anonymt 16:44, lørdag 27 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?