Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 20:26, søn. 28 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Gatelys fra Peter Wanviks veg nr. 15 til nr. 23, fungerer ikke. Gaten ligger helt mørklagt på kveld/natt, veien er smal og det er mye trafikk av både folk og biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?