Tilbake til alle rapporter

Store busker og kratt skaper dårlig sikt i rundkjøringen

Rapportert av mobile i kategorien Park/landskap anonymt 11:43, mandag 29 august 2022

Sendt til Oslo 2 minutter senere

Store busker og kratt skaper dårlig sikt i rundkjøringen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?