Tilbake til alle rapporter

Mangel på gatelys

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 21:38, mandag 29 august 2022

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er mørkt i gata og gatalysene virker ikke lenger. De har lyst tidligere, men siden helga har det vært mørkt. Hvis det skal spares på strøm, bør det vel opplyses fra kommunen?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fortsatt mørkt her!

    Sendt inn av Mona 09:54, fredag 4 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?