Tilbake til alle rapporter

Farlig overgang

Rapportert av desktop i kategorien Trafikkskilter anonymt 20:43, tirsdag 30 august 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Stripene er nesten totalt slitt bort. Det er ingenting i strukturen til veien som tilsier at det er et overgangsfelt. Pga vinkel man kommer inn på veien fra blokkerer vegvisningskiltet overgangsskiltet på høyre side.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?