Tilbake til alle rapporter

Farlig hull i veien på gangsti

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei av Markus Eide Bø 09:09, fredag 2 september 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Hull i overgang mellom gangbro og asfalt. Vei for mange til og fra barnehage/skole, samt aktivt brukt for sykler og sparkesykler. Bør repareres asap!! Dette har vært her siden i vinter og bare blitt verre og verre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Asfaltert

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:16, torsdag 15 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?