Tilbake til alle rapporter

Manglende sperring - påkjørsler

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:38, fredag 2 september 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

I lys av 2 påkjørte syklister innenfor den siste uke, vil jeg foreslå at kommunen setter opp sperrebom eller 2 forskutte bøyler ved adkomst til gangfelt på vestsiden. Dette er et rimelig og enkelt tiltak det hindre syklister å kjøre rett ut i gangfelt i stor fart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?