Tilbake til alle rapporter

Nedsenket kum, deformert vei

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 19:31, lør. 3 september 2022

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Vei er deformert pga nedsenket kum. Problemet oppstår før og ble ordner for noen år siden, men den kom tilbake i år. Fare for biler og syklister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:45, søn. 2 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?