Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 20:59, mandag 5 september 2022

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Flere av gatelyktene lyser ikke og er mørke. De har tidligere lyst opp gata, men nå i det siste 14 dagene vært mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Nytt gatelys montert

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Mona 09:53, fredag 4 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?