Tilbake til alle rapporter

Lysene tenner ikke på kvelden.

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 17:31, tirsdag 6 september 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Når kommer gatelysene på i kirkegata på Melbu i høst?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Tror jeg spurte om gatelysene i fjor også

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:59, tirsdag 4 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?