Tilbake til alle rapporter

Gatelys defekt.

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 11:58, onsdag 7 september 2022

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Gatelys er defekt, meget mørkt i området. Mye barn

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?