Tilbake til alle rapporter

Veien i Tendøgutua

Rapportert av desktop av Tone os 17:17, onsdag 7 september 2022

Sendt til Åsnes og Hedmark 3 minutter senere

Tendøgutua er humpete og grøftene igjengrodd. Ikke tegn til at grøftene tar unna vann og lager dype renner i veien. Dette sliter på bilene. Vi har også tømmertrafikk opp og ned , i tillegg all trafikk av privatbiler og tømmermaskiner fra skogen. Håper dette kan fikses på da det nå er ille.Lyspærer på bil rister seg løs .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Renner ikke unna i grøfter gr igjen grodde grøfter. Dumper og hull

    Sendt inn av Tone os 17:29, onsdag 5 oktober 2022
    Still open, via questionnaire

  • Still open, via questionnaire, 04:57, torsdag 3 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?