Tilbake til alle rapporter

Gangsti

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:54, torsdag 8 september 2022

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Med følgende informasjon: Her må våre barn krysse veibanen med en vanvittig trafikk daglig for å komme til skole, venner og fritidsaktivitet. Jeg ser og hører daglig råkjørere denne strekningen både på moped og i bil. Enda feltet utbygges og er et av de største boligfeltene vi har i Søgne har vi kun èn vei opp. For å fortsette å gå på gangsti må barna gå ut i vei banen. Skulle noen bli påkjørt her vil en forsikring gjelde høyere ved et gangoverfelt. Slik det er nå sender vi barna våre ut i veien uten noe som helst forsikring i et boligfelt med flere hundre boliger. Dette må kommunen ta alvorlig før liv går tapt. Jeg bor rett ved dette krysset så jeg både ser og vet at dette er livsfarlig for barn og voksne å ferdes. Dette krysset er rett etter 2 oppforbakker hvor det ofte blir speedet ekstra på av bilister. Noe må gjøres her før liv går tapt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?