Tilbake til alle rapporter

Gammel lyktestolpe står igjen etter bytte bardunert fast i gjerdet til Scheidemannshaugen 1

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 20:19, torsdag 8 september 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det ble satt opp en ny stolpe for to år siden uten for Scheidemannshaugen 1, den gamle ble stående i påvente av at andre linjeeiere skulle komme å koble over (Get, Telenor osv) Den gamle stolpen ble bardunert med en stropp i gjeret vårt og står der enda.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?