Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys over lang veistrekning.

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 21:27, torsdag 8 september 2022

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Det mangler mange gatelys langs vegen her fra ca Vidhaugen 101 og videre nedover vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:08, torsdag 6 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?