Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke fungerer!

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 14:47, fredag 9 september 2022

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Gatelysene fungerer ikke og har ikke gjort det siden i sommer. Det er helt mørkt ute og gjør at det er ubehagelig å ferdes i nærområdet. Vidhaugen er et området hvor mange leverer og henter i Vidhaugenbarnehage, trafikken er stor til visse tider på døgnet. Forventer at lysene blir fikset slik at det ikke oppstår unødvenige trafikkfarlige situasjoner på grunn av sikt i mørke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?