Tilbake til alle rapporter

Hull i vei mot fortau. Problemer for biler.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 17:35, fre. 9 september 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim mindre enn et minutt senere

Har vært her lenge, og forsøkt otdnet med grus av oss i nærheten. Blir kun midlertidig, da det er en del trafikk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Er dyp, da grus vi har i hullet raskt forsvinner grunnet trafikk.

    Publisert anonymt 18:16, fre. 7 oktober 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?