Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 01:46, lørdag 10 september 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Det er flere barn som bor i gaten Seljeveien på Melbu. Det er mørkt nå, å vi går imot enda mørkere tider. Bilene som kjører forbi holder ikke fartsgrense og det er med klump i halsen man sender ungene ut på kveld og morgen eksempelvis før skolestart. Skoleveien skal være trygg og det er det ikke pr nå. Det har hendt ved flere anledninger hvor barn holder på å bli påkjørt i gaten og dette har vedvart i flere år. Og ser fram til at dette kan bli en endring på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Mørketiden er ankommet, ingen gatelys i gaten enda, ikke mindre barn som bor her heller, fremdeles trafikk med biler, elg som står gjemt i mørket langs vei. Håper det blir satt igang tiltak for tryggere gate, vei, skolevei for barna som bor i gaten, og før det skjer en ulykke. Generelt tryggere for alle som bor å ferdes i gaten. Faktisk den eneste gaten fra aspveien og ned til hovedvei som ikke har gatelys er seljeveien øvre del!

    Publisert anonymt 07:35, lørdag 8 oktober 2022
    Still open, via questionnaire

  • Ingen ting skjedd, ikke et sjokk heller. Men et gammelt ordtak sier. Den så venter på noe godt, venter ikke forgjeves. Få ut fingeren!

    Publisert anonymt 11:52, lørdag 5 november 2022
    Still open, via questionnaire

  • Handlingslammet kommune

    Publisert anonymt 12:39, lørdag 3 desember 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?