Tilbake til alle rapporter

Tett avløp fra avløpskum fv 201 Stadsbygd

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Tette avløpsrister av Lars Foss 07:10, fre. 7 oktober 2011

Sendt til Rissa 5 minutter senere

Rista ble rensket av Mesta samtidig som det var vedlikehold av veigrøftene, så det er tydelig at det er selve avløpet som er tett. Avløpet har vært tett siden tidlig i sommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:43, tir. 8 november 2011

  • Avløpskum skiftet og alt OK!

    Sendt inn av Lars Foss 20:11, tor. 14 juni 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter