Tilbake til alle rapporter

Skilt kjørt ned

Rapportert av desktop i kategorien Trafikkskilter anonymt 07:03, man. 12 september 2022

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Skilt på midtrabatten i krysset Gjervoldstadveien/ Halseveien er kjørt ned opg vanskelig å se om man kommer fra byen og opp med Frøysland

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fikset samme dag

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:27, man. 10 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?