Tilbake til alle rapporter

Ved den nye Koesvollhallen er det fylt ut en bratt skråning ut mot veikanten. Ved brøyting er det ikke plass til snekant.

Rapportert av desktop i kategorien Snøbrøyting anonymt 12:54, tirsdag 13 september 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Dette er helt nyanlagt. Blir snekanten lagt på siden av veien blir det uframkommelig for biler. Vi regner ikke med at sneen skal legges på fortauet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?