Tilbake til alle rapporter

Grus/sand søl

Rapportert av mobile i kategorien Gatefeiing anonymt 17:47, tirsdag 13 september 2022

Sendt til Grimstad og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Er sølt med grus/sand i utkjøringen på veien. Bør feies opp fortløpende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:23, tirsdag 11 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?