Tilbake til alle rapporter

Stedvis en del grus og gress på sykkelveien - etter kantklipping

Rapportert av desktop i kategorien Sykkelveier anonymt 21:05, onsdag 14 september 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

For et par dager siden ble det utført kantklipping langs denne sykkelveien, og stedvis ble det da "dratt inn" en god del grus og gress på sykkelveien. Det må derfor feies rent på denne sykkelveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?