Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerovergang på sykkelsti

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:23, torsdag 15 september 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Markert lokasjon mangler skilting som viser hvem som har «forkjørsrett» hvor en travel sykkelvei møter en travel gangsti. Det oppstår farlige situasjoner daglig, hvor gående møter syklende og ingen vet hvem som skal stoppe.

Kan det snarest mulig enten settes opp skilt, evt males opp en fotgjengerovergang?

Svært aktivt brukt av både syklende/gående til barnehage, skole og jobb!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?