Tilbake til alle rapporter

Reparering av stort hull i gata

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 11:30, torsdag 15 september 2022

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Et stort dypt hull i gaten ved innkjørselen til min eiendom. Det er umulig p kjøre inn eller ut fra oppkjørselen min uten å dumpe opp i hullet med et eller flere hjul på bilen. Jeg er bekymret for å få skade på bilen min som jeg eravhengigav. ( ( er 81 år gml ) og kan ikke på noen måte få rettet på dette selv. Kontaktet dere for et par uker siden Men ikke noe skjer. Håper på snarlig reparering av gata. Det er forresten flere hull på begge sider av min eiendom . Mvh Turid Jahren Hellevn.13 2319 Hamar

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 13:44, torsdag 13 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?