Tilbake til alle rapporter

Manglende hvite striper

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:51, man. 19 september 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 3 minutter senere

Hei. Det står skiltet med fotgjengerovergang, men er ikke malt hvite striper i veibanen etter det ble asfaltert for ei god stund siden. Ene skiltet er også dekket bak et tre/busk. Fører til en del farlige situasjoner med biler som ikke stopper når jeg/unger skal krysse veien for å komme over til bensinstasjon/matbutikk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?