Tilbake til alle rapporter

Manglende veimerking

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 19:07, mandag 19 september 2022

Sendt til Statens vegvesen region nord og Torsken 3 minutter senere

Mellom Hamn i Senja og Ballesviktunellen, FV 86, er det ikke merket opp med striplet linjer på sidene av veien. Når høstmørket nå setter inn, er det tidvis vanskelig å se veien. Det er heller ikke satt opp brøytestikker, noe som ikke forbedrer situasjonen.

Veimerkingsbilen har snudd i Hamn-området, selv om vegen mellom Hamn og Ballesvikskaret ikke har vært merket på flere år. Håper dette blir tatt tak i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Veiene er nå merket. Veldig bra.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 14:24, torsdag 13 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?