Tilbake til alle rapporter

Gatelysene i nederste del av Nordlandsvegen fungerer ikke.

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 08:15, onsdag 21 september 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 4 minutter senere

De 5-6 første gatelysene i Nordlandsvegen, når man kommer inn fra Vinnavegen, fungerer ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?