Tilbake til alle rapporter

Mangler lys

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 16:22, fredag 23 september 2022

Sendt til Lørenskog og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Her er lyspæra slukket. På høyre side utenfor nr. 34

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:23, fredag 21 oktober 2022

  • Still open, via questionnaire, 10:06, søndag 20 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?