Tilbake til alle rapporter

Kumlokk helt løst og vipper opp. Klemfare og fall dersom unger utforsker dette.

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 23:26, tir. 27 september 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 3 minutter senere

Kumlokk har løsnet fra fundamentet. Det ligger nå slik til at det kan dras vekk. Eller skli dersom det trakkes på kanten, da hele rammen på ene siden ligger over bakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?