Tilbake til alle rapporter

De 2 siste gatelysene fungerer ikke

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys av Iver Ullrik Hepsø 06:49, onsdag 28 september 2022

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Gatelys ved postkassestativ fungerer ikke og gatelys mellom hus 14 og 16 fungerer ikke. Bare de 2 siste på rekka som ikke fungerer, resten fungerer som de skal

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Iver Ullrik Hepsø 13:56, lørdag 29 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?