Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i lysmaster på gangfelt på nord og sørsiden av rullebane og taxeway

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 16:44, onsdag 28 september 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal mindre enn et minutt senere

Mangler lys i lysmaster på gangfelt på nord og sørsiden av rullebane og taxeway. Noen lys virker. Kan ikke være koblet ut

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?