Tilbake til alle rapporter

Gatelys defekt i flere veger

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 19:54, man. 3 oktober 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim mindre enn et minutt senere

Gatelysene i Plutovegen er defekt, samt Bratsbergvegen fra Coop Nidarvoll og opp til Vensuvegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Også manglende lys i forbindelse med med fotgjengerfelt Bratsbergvegen og Dalsaunevegen

    Publisert anonymt 12:51, tir. 18 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?