Tilbake til alle rapporter

Busker som vokser ut i sykkel og gangvei.

Publisert av desktop anonymt 08:20, tirsdag 4 oktober 2022

Sendt til Hamar og Hedmark 4 minutter senere

Busker langs støyskjerm som vokser langt ut i sykkel og gangvei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 05:53, onsdag 2 november 2022

  • Still open, via questionnaire, 07:50, onsdag 30 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?