Tilbake til alle rapporter

Grønt for forgjengere 2-3 ganger på rad

Rapportert av desktop i kategorien Trafikklys anonymt 13:53, tor. 6 oktober 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 1 minutt senere

Dersom forgjenger trykker på knapp like etter at grønn mann er ferdig, får forgjenger grønn mann på nytt. Særlig i rushtiden når det kommer nye forgjengere, og disse trykker på knappen med en gang det har blitt rød mann, oppstår det lange køer ved dette lyssignalet. Dette forsinker trafikk og buss. Opplever ofte at forgjengere får grønn mann 2-3 ganger på rad uten at biltrafikk får grønt i mellom.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?