Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Morten Halvorsen 21:57, søn. 9 oktober 2011

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Defekte lamper i rundkjøringa Gamle Strømsvei/Gamleveien på toppen av Rælingstunellen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:15, man. 7 november 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Morten Halvorsen 08:35, tir. 6 desember 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter