Tilbake til alle rapporter

Det gror mye busker/kratt inn over veibanen.

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 12:49, søn. 9 oktober 2022

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det er vanskelig å kjøre og sykle i den svingen uten å komme over i motsatt kjørebane, og det skaper problemer i en fra før uoversiktlig sving.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?