Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 12:09, tir. 18 oktober 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 1 minutt senere

Frem til nå har det vært avslåtte gatelys i nedkjøring i Væresvegen, fra Saksvikkorsen og mot Væresletta.

Fra 06 og fremover er det økende trafikk på strekningen, og det er veldig uheldig at man ikke har opplyst kjørebane og gangfelt.

Det er mange som tar bussen i området, og beveger seg til/fra Væresvegen, og i tillegg er det mange syklister som bruker væresvegen som nedfart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:47, tir. 15 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?