Tilbake til alle rapporter

Hullete vei og parkering

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 11:09, tor. 20 oktober 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Veien inn til bul idrettslag og breverud idrettsbarnehage og parkeringsplass er veldig hullete og våt. denne parkeringsplassen og innkjørselen er veldig trafikkert og burde bli prioritert fort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?