Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 17:19, lør. 22 oktober 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim mindre enn et minutt senere

2 gatelys utenfor Mellomila 55D lyser ikke. Denne feilen har vart i snart to år, men er ikke utbedret til tross for gjentatte meldinger til Trondheim kommune.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:47, man. 21 november 2022

  • Denne saken ble meldt inn første gang får 18 måneder siden, blitt fjernet, og deretter lagt inn på ny. Men fortsatt ikke løst. Kanskje neste år?

    Publisert anonymt 10:40, man. 19 desember 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?