Tilbake til alle rapporter

Lysene langs hele Væresletta er mørke

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys av Hege Dahl Moen 18:52, søn. 23 oktober 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 2 minutter senere

Lysene langs hele Væresletta er mørke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?