Tilbake til alle rapporter

Vann fra byggetomt blir skøytebane i gata

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 23:02, søn. 23 oktober 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 2 minutter senere

Bygging av bolig i nr 68 som medfører mye leire og vannsøl i gata. Gata burde blitt kostet minst en gang i uka.

Vann som kommer fra byggetomt legger seg i utkant av gata, noe som gjør at veien er som en skøytebane nå når det fryser på. Vannet legger seg som et tykt islag. Dette er skoleveien til barna. Det er også en viss fare for å skli på denne isen og treffe lyktestolpen ved innkjørselen. Det er glattere nå enn på vinteren når man forventer at det skal være is og snø.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:26, søn. 20 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?